szkoła językowa Salwator

Szkoła Językowa SALWATOR

Szkoła językowa powstała jako rozszerzenie oferty edukacyjnej Prywatnej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum SALWATOR.

Nasza oferta obejmuje zajęcia z języka:
  • angielskiego,
  • niemieckiego,
  • hiszpańskiego
  • chińskiego (dialekt mandaryński)

Zajęcia prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania przeznaczone są dla:

• Dzieci i młodzieży szkolnej,
  • Dzieci i młodzieży szkolnej z dysleksją,
  • Osób dorosłych,
  • Firm i instytucji.

Metody nauczania Szkoły Językowej Salwator to efekt wieloletniej pracy pozwalającej na wybór najskuteczniejszych strategii edukacyjnych.

W Szkole Językowej SALWATOR chcemy, aby nauka nie polegała jedynie na poprawnym posługiwaniu się strukturami gramatycznymi, ale głównie na swobodnym mówieniu, pisaniu oraz sprawnym rozumieniu języka obcego.

Zależy nam na tym, aby kursanci rozwijali wszystkie sprawności językowe i byli przygotowani do używania języka w autentycznych sytuacjach życia codziennego, zarówno tego prywatnego, jak i zawodowego.

Jadłospis na dni 17-21.12.2018
Jadłospis na dni 10-14.12.2018
Zajęcia z chóru oraz zajęcia rytmiczne zostają odwołane
Mdenu na dni 3-7.12.2018