strój szkolny

STRÓJ GALOWY

Dziewczęta: czarne półbuty, białe rajstopy, czarna z przodu plisowana spódnica, biała koszula, szara kamizelka, pin z logo szkoły, krawat

Chłopcy: czarne półbuty, czarne garniturowe spodnie, biała koszula, szara kamizelka, pin z logo szkoły krawat.

STRÓJ WYJŚCIOWY

Chabrowy T-shirt z logo szkoły kl. 0 – III,

Chabrowe polo z logo szkoły kl. IV – VI, obowiązujące podczas wszelkich wyjść szkolnych typu kino oraz zewnętrznych imprez sportowych.

STRÓJ SPORTOWY

biały T-shirt z logo szkoły, czarne szorty, czepek z logo na zajęcia basenowe.

Na portierni do nabycia są: krawaty, kamizelki galowe i piny z logo, stroje sportowe, stroje wyjściowe oraz czepki na basen.W Państwa zakresie pozostaje zakupienie pozostałych elementów.

Do pobrania plik ze szczegółową wizualizacją strojów - tu kliknij cennik

15lutego
Menu na dni 18-22.02.2019
14lutego
Zajęcia taneczne dla uczniów klas 1-5 w dniach: 15 lutego (piątek) i 18 lutego (poniedziałek)
14lutego
List gratulacyjny wraz z dyplomem
12lutego
W dniu dzisiejszym koło teatralne zostaje odwołane.
11lutego
Menu na dnia 11-15.02.2019
11lutego
Nasi uczniowie mieli wyjątkową możliwość wzięcia udziału w warsztatach literackich