Ruszyła rekrutacja do gimnazjum.

Więcej informacji pod numerem telefonu 12 422 04 08. Zapraszamy.

Regulamin rekrutacji:

REKRUTACJA ZEWNĘTRZNA (dla uczniów spoza szkoły)

• Rodzice zgłaszają zainteresowanie nauki dziecka w Prywatnym Gimnazjum Salwator przez złożenie w Sekretariacie Szkoły podania wg. wzoru dostępnego na stronie internetowej Szkoły wraz z odpisem ocen za I semestr nauki w klasie szóstej.

• Warunkiem przyjęcia do gimnazjum jest przynajmniej dobra ocena zachowania ucznia, rozmowa Rodziców z Dyrektorem Szkoły i rozmowy kwalifikacyjne ucznia z nauczycielami języka polskiego, matematyki oraz pisemny test sprawdzający z języka angielskiego.

• Liczba miejsc w Gimnazjum jest ograniczona, przez co przyjęcie następuje w miarę wolnych miejsc a o przyjęciu do Gimnazjum decyduje wynik rozmowy Dyrektora Szkoły z Rodzicami oraz wypadkowa ocen z rozmów kwalifikacyjnych z nauczycielami w/w przedmiotów, która nie może to być ocena niższa niż 4.0. Uczniowie o najwyższym wyniku rozmów kwalifikacyjnych stają się uczniami Prywatnego Gimnazjum Salwator.

• Pierwszeństwo przyjęcia do Gimnazjum przysługuje uczniom Prywatnej Szkoły Podstawowej Salwator, rodzeństwu uczniów Prywatnej Szkoły Podstawowej-Salwator oraz Prywatnego Gimnazjum Salwator, a także laureatom konkursów przedmiotowych i sportowych.

• Decyzję o przyjęciu dziecka do Gimnazjum podejmuje Dyrektor Szkoły, który zawiadamia o swojej decyzji Rodziców drogą mailową lub telefonicznie.

• Przyjęcie dziecka do Gimnazjum następuje pod warunkiem zawarcia przez Rodziców ze Szkołą umowy o kształcenie dziecka o kształceniu dziecka w Prywatnym Gimnazjum Salwator.

• Formularz umowy o kształcenie dziecka w Prywatnym Gimnazjum Salwator przedstawia Dyrektor Szkoły. W przypadku gotowości zawarcia umowy, dwa podpisane przez obojga Rodziców egzemplarze należy złożyć w Sekretariacie Szkoły.

• W terminie 14 dni od dnia podpisania umowy o kształcenie Rodzice zobowiązani są wpłacić na rzecz Szkoły jednorazową bezzwrotną opłatę rekrutacyjną, której wysokość stanowi dwukrotne czesne. Wysokość oraz zasady opłaty określa umowa o kształcenie.

Wróć do poprzedniej strony
Jadłospis na dni 17-21.12.2018
Jadłospis na dni 10-14.12.2018
Zajęcia z chóru oraz zajęcia rytmiczne zostają odwołane