Po warsztatach literackich

Nasi uczniowie mieli wyjątkową możliwość wzięcia udziału w warsztatach literackich w j. angielskim pt. "Drop everything and read". Odbyły się one 7 i 8 lutego i zostały przeprowadzone przez pasjonatkę literatury dla dzieci w j. angielskim p. Jolę Ziembę, która przyjechała do nas specjalnie z Wrocławia. Klasy pierwsze poznały opowiadanie - "The very hungry caterpillar" oraz ich amerykańskiego autora - Erica Carla.  Klasy drugie poznały kilka bajek autorstwa Julii Donaldson, a klasy trzecie wyruszyły w podróż w przeszłość, poznały życiorys Beatrix Potter oraz zapoznały się z fragmentami opowiadania "The Tale of Peter Rabbit". Następnie uczniowie pracowali w oparciu o poznane lektury metodą stacji dydaktycznych, mieli do wykonania szereg różnorodnych zadań, a wszystko to wyłącznie j. angielskim!  Bardzo dziękujemy p. Joli Ziembie za przeprowadzenie warsztatów. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie zechcą przeczytać więcej lektur poznanych autorów.

Fotoalbum

25czerwca
Od 1 lipca do 23 sierpnia 2019 r. szkoła jest czynna od godz. 7.30 do 14.30
18czerwca