Ahoj przygodo

Pierwszy miesiąc nauki i świetlicowego szaleństwa za nami. Kreatywne kąciki pękają w szwach od nadmiaru optymizmu i dziecięcej radości. Dzieciaki mają pełne pole do popisu i nieograniczone możliwości twórcze – jednym słowem w naszej świetlicy nie ma rzeczy niemożliwych.  :)

Dzisiejszego dnia mali inżynierowie zakasali rękawy  i ochoczo zabrali sie do budowy własnego pirackiego statku pod banderą naszej salwatorskiej sowy.

Ocean pomysłów i piracka zawziętość spotkały się razem w małym kartonowym pudełku. A może jednak wcale nie takim małym…? W końcu dziecięca wyobraźnia nie zna granic. Najważniejsze jest to, że każdy znalazł dla siebie miejsce do twórczej pracy, której efekty uwiecznił obiektyw aparatu.

Jadłospis na dni 17-21.12.2018
Jadłospis na dni 10-14.12.2018
Zajęcia z chóru oraz zajęcia rytmiczne zostają odwołane
Mdenu na dni 3-7.12.2018