Ahoj przygodo

Pierwszy miesiąc nauki i świetlicowego szaleństwa za nami. Kreatywne kąciki pękają w szwach od nadmiaru optymizmu i dziecięcej radości. Dzieciaki mają pełne pole do popisu i nieograniczone możliwości twórcze – jednym słowem w naszej świetlicy nie ma rzeczy niemożliwych.  :)

Dzisiejszego dnia mali inżynierowie zakasali rękawy  i ochoczo zabrali sie do budowy własnego pirackiego statku pod banderą naszej salwatorskiej sowy.

Ocean pomysłów i piracka zawziętość spotkały się razem w małym kartonowym pudełku. A może jednak wcale nie takim małym…? W końcu dziecięca wyobraźnia nie zna granic. Najważniejsze jest to, że każdy znalazł dla siebie miejsce do twórczej pracy, której efekty uwiecznił obiektyw aparatu.

23maja
W związku z wyjazdem uczniów i nauczycieli na wycieczki
17maja
Menu na dni 20 - 24.05.2019
10maja
Menu na dni 13-17.05.2019
9maja
Terminy związane z klasyfikacją końcoworoczną w roku szkolnym 2018/2019
7maja
Informujemy, że w dniu 08.05.2019 zajęcia z religii dla klas VII A i VII B są odwołane.
6maja
Menu na dnia 6-10.05.2019