Ahoj przygodo

Pierwszy miesiąc nauki i świetlicowego szaleństwa za nami. Kreatywne kąciki pękają w szwach od nadmiaru optymizmu i dziecięcej radości. Dzieciaki mają pełne pole do popisu i nieograniczone możliwości twórcze – jednym słowem w naszej świetlicy nie ma rzeczy niemożliwych.  :)

Dzisiejszego dnia mali inżynierowie zakasali rękawy  i ochoczo zabrali sie do budowy własnego pirackiego statku pod banderą naszej salwatorskiej sowy.

Ocean pomysłów i piracka zawziętość spotkały się razem w małym kartonowym pudełku. A może jednak wcale nie takim małym…? W końcu dziecięca wyobraźnia nie zna granic. Najważniejsze jest to, że każdy znalazł dla siebie miejsce do twórczej pracy, której efekty uwiecznił obiektyw aparatu.

15lutego
Menu na dni 18-22.02.2019
14lutego
Zajęcia taneczne dla uczniów klas 1-5 w dniach: 15 lutego (piątek) i 18 lutego (poniedziałek)
14lutego
List gratulacyjny wraz z dyplomem
12lutego
W dniu dzisiejszym koło teatralne zostaje odwołane.
11lutego
Menu na dnia 11-15.02.2019
11lutego
Nasi uczniowie mieli wyjątkową możliwość wzięcia udziału w warsztatach literackich