Ahoj przygodo

Pierwszy miesiąc nauki i świetlicowego szaleństwa za nami. Kreatywne kąciki pękają w szwach od nadmiaru optymizmu i dziecięcej radości. Dzieciaki mają pełne pole do popisu i nieograniczone możliwości twórcze – jednym słowem w naszej świetlicy nie ma rzeczy niemożliwych.  :)

Dzisiejszego dnia mali inżynierowie zakasali rękawy  i ochoczo zabrali sie do budowy własnego pirackiego statku pod banderą naszej salwatorskiej sowy.

Ocean pomysłów i piracka zawziętość spotkały się razem w małym kartonowym pudełku. A może jednak wcale nie takim małym…? W końcu dziecięca wyobraźnia nie zna granic. Najważniejsze jest to, że każdy znalazł dla siebie miejsce do twórczej pracy, której efekty uwiecznił obiektyw aparatu.

19października
Menu na dni 22-26.10.2018
12października
Menu na dnia 15-19.10.2018
10października
Program dnia - 12 października 2018 r.
9października
Pierwszy miesiąc nauki i świetlicowego szaleństwa za nami.
5października
Menu na dni 8-12.10.2018