Katering w szkole

Szanowni Państwo,

od września 2018 roku kontynuujemy obsługę kateringu obiadowego w Prywatnej Szkole Podstawowej i Gimnazjum Salwator. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca była udana, a Państwo wraz ze swoimi Dziećmi byli zadowoleni z serwowanych przez nas posiłków.

Cieszymy się, że możemy współpracować z większością z Państwa kolejny rok. Rodziców Dzieci, które rozpoczynają naukę w Szkole w tym roku serdecznie witamy i zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.kateringkarmnik.pl, gdzie można składać zamówienia na posiłki wydawane w Szkole. Proces składania zamówień opisany jest dokładnie w zakładce „Jak kupować?”. Bardzo prosimy o wpisywanie w uwagach do zamówienia danych Dziecka (imię, nazwisko i klasa), co znacznie ułatwi identyfikację złożonego zamówienia.

Wychodząc naprzeciw Państwa prośbom, w tym roku oprócz obsługi systemu płatności Dotpay, wprowadziliśmy możliwość bezpośredniej płatności przelewem na konto (UWAGA! numer konta w tym roku szkolnym został zmieniony, dlatego płatności proszę kierować wyłącznie na nowy numer konta, który otrzymają Państwo w mailu po wybraniu metody płatności jako „przelew”).

System obsługi kateringu szkolnego opiera się na płatnościach internetowych w postaci pakietów kwotowych odpowiadających pewnej ilości obiadów do wykorzystania w Szkole. Dziecko każdego dnia wybiera, czy wykorzysta samą zupę, drugie danie lub też cały pakiet, i taka kwota pobierana jest za dany posiłek z Państwa konta. Każdego dnia na stołówce Nauczyciel przychodzący z klasą na obiad odznacza na liście wybrany przez Dziecko posiłek. Raz w tygodniu (w sobotę lub niedzielę) każdy użytkownik sklepu internetowego otrzyma informację z bieżącym stanem konta po odliczeniu posiłków za miniony tydzień drogą mailową, dzięki czemu mają Państwo możliwość kontroli wykorzystanych środków. W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do tej samej szkoły wystarczy założyć jedno konto, a przy składaniu zamówienia uwzględnić ilość posiłków wszystkich Dzieci (a także w uwagach do zamówienia wpisać odpowiednio więcej danych).

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień i do wizyty w naszej Stołówce.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem biuro@kateringkarmnik.pl lub  kontakt telefoniczny (po godzinie 16) pod numerem telefonu 609-870-130.

Wierzymy, że nasza współpraca będzie udana i życzymy smacznego! J

Załoga KATERING KARMNIK

13września
Jadłospis na dni 17-21.09.2018