Uroczyste rozpoczęcie roku

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019, które odbędzie się 3 września dla klas I – III o godz. 9.00, natomiast dla kl. IV-VIII i gimnazjum się o godz. 10.00.

Uprzejmie informuję, iż Msza Święta dla chętnych rodziców i uczniów odbędzie się 3 września o godz. 8.00 w kościele Sióstr Norbertanek na Salwatorze.

Przychyliliśmy się do sugestii Przedstawicieli klas odnośnie wydłużenia 3 przerw obiadowych i w obecnym roku szkolnym rozpoczynamy zajęcia szkolne o godzinie 8.15.

Ponadto kontynuujemy w tym roku szkolnym współpracę z firmą KARMNIK, która będzie dostarczała obiady dla naszych dzieci.

Dla wszystkich nowych rodziców podaję link do zamawiania posiłków: www.kateringkarmnik.pl, gdzie znajdą Państwo szczegóły dotyczące zamawiania obiadów.

Magdalena Siekańska – dyrektor szkoły

Dzisiejsze koło matematyczne dla klas drugich jest odwołane z powodu nieobecności prowadzącego.
Uczniowie klasy 5b serdecznie zapraszają do udziału w charytatywnym kiermaszu
29października
Informujjemy, że do dnia 2.11.2018 nie będzie zajęć z etyki
26października