gabinet logopedyczny Salwator

Jeśli umiecie diagnozować radość dziecka i jej natężenie, musicie dostrzec, że najwyższą jest radość pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy. Radość tryumfu i szczęście samodzielności, opanowania, władania.

Janusz Korczak

Gabinet Logopedyczny „SALWATOR” powstał z potrzeby wspomagania rozwoju dzieci z trudnościami językowymi i komunikacyjnymi, a także dzieci z zaburzeniami rozwoju. Prowadzimy zajęcia logopedyczne ukierunkowane na rozwój umiejętności poznawczych, psychomotorycznych, artykulacyjnych oraz społecznych.

Pracę naszych specjalistów organizuje zasada, że przeciwdziałanie problemom rozwojowym jest wielokrotnie skuteczniejsze niż niwelowanie ich skutków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

OFERTA

SPECJALIŚCI

GABINET PRYWATNY

15lutego
Menu na dni 18-22.02.2019
14lutego
Zajęcia taneczne dla uczniów klas 1-5 w dniach: 15 lutego (piątek) i 18 lutego (poniedziałek)
14lutego
List gratulacyjny wraz z dyplomem
12lutego
W dniu dzisiejszym koło teatralne zostaje odwołane.
11lutego
Menu na dnia 11-15.02.2019
11lutego
Nasi uczniowie mieli wyjątkową możliwość wzięcia udziału w warsztatach literackich