opieka logopedyczna

Jeśli umiecie diagnozować radość dziecka i jej natężenie, musicie dostrzec, że najwyższą jest radość pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy. Radość tryumfu i szczęście samodzielności, opanowania, władania.

Janusz Korczak

Gabinet Logopedyczny „SALWATOR” powstał z potrzeby wspomagania rozwoju dzieci z trudnościami językowymi i komunikacyjnymi, a także dzieci z zaburzeniami rozwoju. Prowadzimy zajęcia logopedyczne ukierunkowane na rozwój umiejętności poznawczych, psychomotorycznych, artykulacyjnych oraz społecznych.

Pracę naszych specjalistów organizuje zasada, że przeciwdziałanie problemom rozwojowym jest wielokrotnie skuteczniejsze niż niwelowanie ich skutków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

OFERTA

SPECJALIŚCI

GABINET PRYWATNY

5lipca
W okresie wakacyjnym szkoła jest czynna od godziny 8.00 do 15.00
18czerwca
Dzisiejsze zajęcia taneczne dla zerówki i klasy pierwszej
13czerwca

Organizacja pracy szkoły w terminie od 18 do 22 czerwca 2018 roku

8czerwca
Menu na dni 11 - 15.06.2018 r.
7czerwca

Terminy związane z klasyfikacją końcowo roczną w roku szkolnym 2017/2018

4czerwca
Informujemy o nieobecności pedagoga Joanny Woźniak-Góry w dniach 6.06.2018 r. i 07.06.2018 r.