BLOK ARTYSTYCZNY

W dniu 19 maja 2017 nasza uczennica Lara Domaradzka wystąpiła w finale XIII Krakowskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki Francuskiej. Jej piękna interpretacja piosenki "Le temps de l'amour" Franoise Hardy została doceniona przez konkursowe jury, które uplasowało Larę na podium konkursu przyznając jej III miejsce. Serdecznie gratulujemy tak wspaniale wyśpiewanego sukcesu!!!


Konkurs plastyczno - literacki


Konkurs wokalny


9 marca 2017 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w eliminacjach XIII Krakowskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki Francuskiej. Uczennice klasy 4 szkoły podstawowej Hania Olszak i Sonia Saoudi pięknie wykonały piosenkę "On écrit sur les murs", a Lara Domaradzka z klasy 3 gimnazjum oczarowała jury oryginalną interpretacją piosenki "Sympathique" Pink Martini i zakwalifikowała się do finału. Hani i Sonii serdecznie gratulujemy udanego debiutu na scenie festiwalu, Larze sukcesu w eliminacjach i niecierpliwie czekamy na majowy finał Festiwalu i kolejną piosenkę w wykonaniu Lary!!!


Wyniki konkursu "Zwierzynieckie Debiuty" - więcej


Z radością informujemy, że w marcowym numerze Victora Gimnazjalisty zostało opublikowane opowiadanie Agnieszki Kluszczyńskiej z klasy I A naszego gimnazjum. Agnieszka została nagrodzona w konkursie „Opowiadanie ze zdjęciem”. Jury konkursowe szczególnie podkreśliło walory pracy: plastyczne opisy, zagadkowe zakończenie i świetne oddanie emocji.

Konkurs wokalny


Gratulujemy i życzymy Agnieszce dalszych sukcesów pisarskich!


Mamy przyjemność poinformować, że w Festiwalu: Piosenka Polska w kategorii gimnazjum zostały nagrodzone nasze dwie uczennice, zajmując I i II miejsce.

  • I miejsce: Magdalena Litwa
  • II miejsce: Sandra Hejmo

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Antoni Blumhoff w ramach projektu orkiestry polsko-niemieckiej zagrał partię pierwszego fletu w dwóch koncertach które odbyły się 18 i 19.10 w auli ASP w Krakowie i kościele Benedyktynów w Tyńcu.

 


13 NOWOHUCKI PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY W JĘZYKACH OBCYCH

Dyplom, Dyplom


VIII Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych, Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Krakowskiego

Z radością informujemy o wyróżnieniu, jakie uzyskał Antoni Blumhoff na VIII Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych, Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Krakowskiego,które odbyły w Nowym Targu.


Mikołajkowy Turniej Tańca Szkoły Tańca "AS"

Dyplom


"Piórkiem i ołówkiem" - ogólnopolski konkurs plastyczny

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Barbara Wojtarowicz kl VI, zdobyła I miejsce w ogólnopolskim konkursie na szkice zwierząt wykonane ołówkiem lub piórkiem w kolorze czarnym - kategoria wiekowa 9 -12 lat. Więcej szczegółów  - TU.
A oto zwycięska praca. rysunek


Wojewódzki Konkurs Pianistyczny

IX Spotkania Młodych Mistrzów Klawiatur. 20 maja 2011roku uczniowie naszej szkoły Maciej Gruca, Milena Morajda, Aleksandra Furyk, Magdalena Litwa uczestniczyli w Wojewódzkim Konkursie Pianistycznym „IX Spotkania Młodych Mistrzów Klawiatury” i zdobyli : grupa najmłodsza: II miejsce Milena Morajda kl 0, III miejsce Maciej Gruca kl 0, grupa starsza: II miejsce Aleksanra Furyk kl V, III miejsce Magdalena Litwa kl V Dzieci zostały przygotowane przez panią Zofię Kowalską nauczyciela muzyki w naszej szkole.


« nowsze Wróć do poprzedniej strony
15lutego
Menu na dni 18-22.02.2019
14lutego
Zajęcia taneczne dla uczniów klas 1-5 w dniach: 15 lutego (piątek) i 18 lutego (poniedziałek)
14lutego
List gratulacyjny wraz z dyplomem
12lutego
W dniu dzisiejszym koło teatralne zostaje odwołane.
11lutego
Menu na dnia 11-15.02.2019
11lutego
Nasi uczniowie mieli wyjątkową możliwość wzięcia udziału w warsztatach literackich