koła zainteresowań

HARMONOGRAM KÓŁ ZAINTERESOWAŃ W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

KLASY

KOŁO

DZIEŃ

GODZINY

SALA

 kl. I
Taneczne IA Poniedziałek 15.00  
  Piłka nożna  (płatne)
Wtorek
14.30  
  Teatralne IB 15.00  
  Bajkoteriapia
Środa
14.30  
  Plastyczne 15.15  
  Teatralne IB 15.30  
  Robotyka
(płatne)


Czwartek
14.15  
  Teatralne IA
(od 20.09)
15.15  
  Chór
Piątek
14.30  
  Taneczne IB 15.15  
 kl.II Etyka kl. IIB

Poniedziałek
13.00  
  Informatyczne
(co 2 tygodznie)
14.30  
  Plastyczne 15.15  
  Piłka nożna płatna


Wtorek
15.15  
  Modelarskie 15.15  
  Etyka kl. IIA



Środa

 

 

13.00  
 

Koło Młodych Matematyków

(przygotowanie do konkursów matematycznych)
15.00  
  Taneczne 15.15  
  Szachy
czwartek
14.30  
  Teatralne
(od 20.09)
16.00  
  Robotyka
(płatne)




Piątek
14.30  
  Chór 14.30  
  Świetlik 15.15  
kl.III Etyka



Poniedziałek

 

13.00  
 

Koło Młodych Matematyków

(przygotowanie do konkursów matematycznych)
14.30  
  Plastyczne 15.15  
  Modelarskie Wtorek 15.15  
  Taneczne Środa

15.15

 
  Informatyczne

Czwartek




13.00  
  Szachy 14.30  
  Koło Przyjaciół „Świetlika” 15.15  
  Teatralne
(od 20.09)
16.00  
  Piłka nożna
(płatna)



Piątek
14.15  
  Chór 14.30  
  Robotyka
(płatne)
15.15  

 

KLASY

KOŁO

DZIEŃ

GODZINY

SALA

kl.IV Informatyczne Poniedziałek 15.00  
  Historyczne
Środa

14.15  
  Matematyczne 15.00  
  Chór
Czwartek

15.00  
  Szachy 15.15  
  Etyka


Piątek
13.10  
  Piłka nożna - płatne 14.15  
  Plastyczne 14.30  
  Robotyka
(płatne)
15.15  
kl.V Informatyczne
Środa
14.15  
  Historyczne 14:15 .
  Matematyka
Czwartek
15.00  
  Chór 15.00  
  Etyka

Piątek
14.00  
  Piłka nożna
(płatna)
15.00  
  Plastyczne 14.30  
 kl.VI Literackie Poniedziałek 15.00  
  Historyczne Środa 14.15  
  Etyka

Czwartek
13.00  
  Informatyczne 13.55  
  Chór 15.00  
  Matematyczne


Piątek
14.15  
  Plastyczne 14.30  
  Piłka nożna
płatna
15.00  
Kl.VII Matematyka

Poniedziałek
15.00  
  Literackie 15.00  
  Etyka Wtorek 14.00  
  Plastyka Piątek 14.30  
Kl.VIII Matematyka Wtorek 15.00  
  Fizyczne Środa 15.00  
  Plastyka Piątek 14.30  

« nowsze Wróć do poprzedniej strony
19października
Menu na dni 22-26.10.2018
12października
Menu na dnia 15-19.10.2018
10października
Program dnia - 12 października 2018 r.
9października
Pierwszy miesiąc nauki i świetlicowego szaleństwa za nami.
5października
Menu na dni 8-12.10.2018
28września
Menu na dni 1-5.10.2018