harmonogram uroczystości

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI, KONKURSÓW  I DNI WOLNYCH
w roku szkolnym 2018/2019


Dni wolne od zajęć dydaktycznych
(zgodnie z rozporządzeniem MEN)

02.11.2018, 29.04.2019, 30.04.2019,
02.05.2019

 

Rozpoczęcie roku szkolnego

03.09.2018 r.
godz. 9.00   kl. I – III SP
godz. 10.00 kl. IV – VIII, Gim

Dyrekcja

Spotkania rodziców z nauczycielami - zebrania z wychowawcami klas

12.09.2018, 09.01.2019, 22.05.2019  

Spotkania rodziców z nauczycielami - dni otwarte

14.11.2018, 20.03.2019 r.

 

Zielone Szkoły

24-28.09.2018 r. kl. IV-VIII, Gim.
05/06. 2019 kl. I-III SP

Wychowawcy

Wybory do Samorządu Szkolnego

10. 2018 r.

A. Frydrych
K.Kmak
B.Szlęk

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

10.2018 r.

I.Kubik

Święto KEN: Ślubowanie kl. I SP

12.10.2018 r.
godz. 9.00 kl. I SP

A.Woźniak
B.Baster-Chwastek
Samorząd

Akcja znicz, Groby słynnych Polaków

29.10 – 31. 10. 2017 r.

Samorząd szkolny, wychowawcy

Konkurs j. angielskiego "Picture Dictionary" (kl. I-III)

10.2017

I.Seweryn

Święto Odzyskania Niepodległości
- spektakl poetycko muzyczny dla kl.I-III SP
"Niepodległość - trudne słowo"
- wizyty w miejscach pamięci narodowej

09.11.2018 r
godz. 11.15 Akademia
kl. I- III SP Pomnik Piłsudskiego
kl. IV- VIII SP i Gim Grób Nieznanego Żołnierza, Wawel

B.Baster - Chwastek,
L. Kosowski,
Z. Kowalska,

Thanksgiving Party dla kl. V

20.11.2018

I. Seweryn,
E. Kotlarska,
A. Staroń

Odzyskanie Niepodległości

11.2018

A.Woźniak

Ogólnopolski konkurs Alfik Matematyczny

11.2018

M.Młynarczyk

Andrzejki szkolne – zabawa klas I-III oraz IV-VI SP

30.11.2018

Samorząd szkolny, wychowawcy

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna OLIMPUS

11.2018

K.Jaszczak

Impreza mikołajkowa

06.12.2018 Wychowawcy klas

Wolontariat przedświąteczny

12.2018 Wychowawcy klas

Wielkie serce dla zwierzaka

cyklicznie 2 razy w roku szkolnym

Samorząd szkolny

Jasełka

21.12.2018
godz. 17.00 kl. I-III SP,
godz. 18.45 kl. IV-VIII,SP, Gim

E. Kościsz,
Wychowawcy,
Dyrekcja

Zimowa przerwa świąteczna

23.12.2018 -31.12.2018

 

Olimpusek – konkurs j. angielskiego dla kl. I – III

08.01.2018

E.Kotlarska

Konkursy wiedzy o Krakowie dla kl. I- III SP (RAJCUŚ, KRAKUSEK)

01.2019

Wychowawcy klas

Ogólnopolskie dyktando (nie tylko ) dla Mistrzów

01.2019

E. Sąsiadek

Konkurs kolęd

01.2019

Z. Kowalska,
B. Baster-Chwastek

Małopolski Konkurs Pięknego Czytania - eliminacje szkolne

01/02.2019

A. Zawadzka, I. Kubik

Ferie zimowe

14.01-27.01.2019

 

Ogólnopolski Konkurs z j. angielskiego FOX 
 kl. III – VI SP

2.2019

A.Staroń

Zabawa karnawałowa kl. I-III
Zabawa karnawałowa kl IV - VIII SP i gimn

22.02.2019 kl. I-III

Wychowawcy

St. Patricks Day

4.2019

M. Savery,
G. Kotlarski

Szkolne zawody pływackie

03.2019

Dyrekcja,
P. Łoza,

Ogólnopolski Konkurs przyrodniczy ŚWIETLIK
kl. I-III, IV-VIII SP

03. 2019

G. Popiela, D. Gola,

Konkurs przemowy "News around the Word" (IV - VIII SP i gimn)

03.2019

M.Savery

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

03.2019

Z. Piżl,

Wielkanocna paczka

03.2019

E. Sąsiadek

Biała Szkoła

3-8.03.2019

K. Szwabowska,
P. Łoza

Ogólnopolski Konkurs z j. angielskiego FOX 
( kl. III- VIII SP)

03.2019

A.Staroń

 Egzaminy gimnazjalne 10,11,12.04.2019 Dyrekcja

Egzaminy ósmoklasisty

15,16,17.04.2019

Dyrekcja

Wiosenna przerwa świąteczna

18.04-23.04.2019

 

Międzynarodowy Konkurs z j. angielskiego
„The Big Challenge”  dla kl. V SP – Gim

4.2019

M.Łęczycki

Tydzień bibliotek dla klas szkoły podstawowej

04/05.2019

I.Kubik
M.Chalcarz

Mistrzostwa sportowe szkół

05.2019

P.Łoza

Pierwsza Komunia Święta

26.05.2019

R.Stasik

Dzień Sportu - Dzień Dziecka

31.05.2019

P.Łoza, A.Ormiańska

Wymiany zagraniczne

05/06.2019 wjazd do Hiszpani, Niemiec, Francji oraz Wielkiej Brytanii

nauczyciele języków obcych

Szkolny konkurs ortograficzny dla kl. II SP "Ortografia na wesoło"

06.2019

G.Popiela

Projekt przyrodniczy KID’S LAB dla klas I- III SP

cały rok

wychowawcy

Festiwal nauki – Święto szkoły

19.06.2019 Dyrekcja, Nauczyciele przedmiotów przyrodniczych

Zakończenie roku szkolnego

21. 06. 2019
godz. 9:00 - kl. I-III Sp
godz. 11:00 - kl IV-VIII Sp i gimn

Dyrekcja

Ferie letnie

22.06 - 31.08.2019

 

 



Wróć do poprzedniej strony
19października
Menu na dni 22-26.10.2018
12października
Menu na dnia 15-19.10.2018
10października
Program dnia - 12 października 2018 r.
9października
Pierwszy miesiąc nauki i świetlicowego szaleństwa za nami.
5października
Menu na dni 8-12.10.2018
28września
Menu na dni 1-5.10.2018